DELL kannettavan tietokoneen Chromebook 3110 / Chromebook 3110 2-in-1 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Chromebook 3110 / Chromebook 3110 2-in-1 yhteensopiva akku 3400mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitChromebook 3110 Chromebook 3110 2-in-1Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut0YKG3C RF9H3 YKG3C
In stock
- SKU
- CS-DEC311NB
61,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Chromebook 3110 / Chromebook 3110 2-in-1 yhteensopiva akku 3400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEC311NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218326 |
| Korvaa | 0YKG3C / RF9H3 / YKG3C |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 38.76Wh |
| Mitat | 192.00 x 103.10 x 5.80mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review