DELL kannettavan tietokoneen Alienware X16 / Alienware X16 R1 yhteensopiva akku 7750mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Alienware X16 / Alienware X16 R1 yhteensopiva akku 7750mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAlienware X16 Alienware X16 R1Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakutHP26N M02R0
In stock
- SKU
- CS-DEX160NB
98,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Alienware X16 / Alienware X16 R1 yhteensopiva akku 7750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEX160NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218401 |
| Korvaa | HP26N / M02R0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7750mAh / 89.51Wh |
| Mitat | 347.60 x 88.60 x 6.30mm |
| Jännite | 11,55 V |
Stocks
Write Your Own Review