DELL kannettavan tietokoneen Alienware X14 R1 / Alienware X14 R2 yhteensopiva akku 7050mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Alienware X14 R1 / Alienware X14 R2 yhteensopiva akku 7050mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAlienware X14 R1 Alienware X14 R2Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakutV4N84 VG661
In stock
- SKU
- CS-DEX142NB
84,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Alienware X14 R1 / Alienware X14 R2 yhteensopiva akku 7050mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEX142NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218364 |
| Korvaa | V4N84 / VG661 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7050mAh / 80.37Wh |
| Mitat | 279.70 x 124.00 x 5.10mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review