Dell Inspiron 700m, Inspiron 710m akku 2200 mAh
calcActive())">
Dell Inspiron 700m, Inspiron 710m akku 2200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 700m Inspiron 710mTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:312-0305 312-0306 C7786 D5561 D7310 F5136 G5345 Y4546 Y4991
In stock
- SKU
- CS-DE700NB
53,95 €
Kuvaus / Dell Inspiron 700m, Inspiron 710m akku 2200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DE700NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011255 |
| Mitat | 272.50 x 51.80 x 25.60mm |
| Korvaa | 312-0305 / 312-0306 / C7786 / D5561 / D7310 / F5136 / G5345 / Y4546 / Y4991 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review