Dell Inspiron 1525, Inspiron 1526 akku 6600 mAh
calcActive())">
Dell Inspiron 1525, Inspiron 1526 akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1525 Inspiron 1526 Inspiron 1545 Inspiron 1546 Vostro 500Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:GP952 0GW252 GW252 RU586 312-0625 312-0626 312-0634 312-0633 451-10478 451-10533 D608H HP297 RN873 312-0566 312-0567 612-0663 312-0664 451-10473 451-10474 451-10528 451-10529 GP975 HP297
PU556 PU563 RU586 TT485 XT828
In stock
- SKU
- CS-DE1525HB
69,95 €
Kuvaus / Dell Inspiron 1525, Inspiron 1526 akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DE1525HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027959 |
| Mitat | 221.50 x 74.60 x 23.40mm |
| Korvaa | GP952 / 0GW252 / GW252 / 312-0625 / 312-0626 / 312-0634 / 312-0633 / 451-10478 / 451-10533 / D608H / RN873 / 312-0566 / 312-0567 / 612-0663 / 312-0664 / 451-10473 / 451-10474 / 451-10528 / 451-10529 / GP975 / HP297 / PU556 / PU563 / RU586 / TT485 / XT828 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review