DELL Inspiron 14 7000, Inspiron 14 7466, Inspiron 14 7467 akku 3500mAh
calcActive())">
DELL Inspiron 14 7000, Inspiron 14 7466, Inspiron 14 7467 akku 3500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-DEM147NB
84,95 €
Kuvaus / DELL Inspiron 14 7000, Inspiron 14 7466, Inspiron 14 7467 akku 3500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-DEM147NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139713 |
| Korvaa | PWKWM / 0M6WKR / 063K70 / 63k70 / M6WKR |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 53.2Wh |
| Mitat | 169.66 x 83.04 x 10.88mm |
| Jännite | 15,2 V |
Stocks
Write Your Own Review