Dell Inspiron 1300, Inspiron B120, Inspiron B130 akku 6600 mAh
calcActive())">
Dell Inspiron 1300, Inspiron B120, Inspiron B130 akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1300 Inspiron B120 Inspiron B130Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:312-0416 HD438 KD186 XD187
In stock
- SKU
- CS-DBE120HB
69,95 €
Kuvaus / Dell Inspiron 1300, Inspiron B120, Inspiron B130 akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DBE120HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029809 |
| Mitat | 205.42 x 60.00 x 45.60 mm |
| Korvaa | 312-0416 / HD438 / KD186 / XD187 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review