Dell Inspiron 1000, Inspiron 1200, Inspiron 2200, Latitude 110L akku 4400 mAh
calcActive())">
Dell Inspiron 1000, Inspiron 1200, Inspiron 2200, Latitude 110L akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1000 Inspiron 1200 Inspiron 2200 Latitude 110LTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:312-0334 312-0347 G9817 W5173 G9812 W5543 312-0292 312-0326 312-0335 M5701 H9566 T5443
In stock
- SKU
- CS-DE1200NB
69,95 €
Kuvaus / Dell Inspiron 1000, Inspiron 1200, Inspiron 2200, Latitude 110L akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DE1200NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017202 |
| Mitat | 233.00 x 46.30 x 34.40mm |
| Korvaa | 312-0334 / 312-0347 / G9817 / W5173 / G9812 / W5543 / 312-0292 / 312-0326 / 312-0335 / M5701 / H9566 / T5443 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review