Compaq Business Notebook TC4400, Business Notebook NC4200, Business Notebook TC4200, Business Notebook 4200, Business Notebook NC4400 akku 4400 mAh
calcActive())">
Compaq Business Notebook TC4400, Business Notebook NC4200, Business Notebook TC4200, Business Notebook 4200, Business Notebook NC4400 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Business Notebook NC4400 Business Notebook TC4200 Business Notebook TC4400 Business Notebook 4200 Business Notebook NC4200Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:381373-001 383510-001 HSTNNIB12 PB991A
In stock
- SKU
- CS-CP4200NB
59,95 €
Kuvaus / Compaq Business Notebook TC4400, Business Notebook NC4200, Business Notebook TC4200, Business Notebook 4200, Business Notebook NC4400 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-CP4200NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018544 |
| Mitat | 125.60 x 72.40 x 19.90mm |
| Korvaa | 381373-001 / 383510-001 / HSTNNIB12 / PB991A / HSTNN-C02C / HSTNN-UB12 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review