Clevo kannettavan tietokoneen X8100 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen X8100 yhteensopiva akku 4400mAh
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitX8100Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut6-87-M980S-4X51 M980BAT-4
In stock
- SKU
- CS-CLX810NB
71,95 €
Kuvaus / Clevo kannettavan tietokoneen X8100 yhteensopiva akku 4400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-CLX810NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158172 |
| Korvaa | M980BAT-4 / 6-87-M980S-4X51 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 154.50 x 133.30 x 21.72mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review