Clevo kannettavan tietokoneen W217 / W217CU yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen W217 / W217CU yhteensopiva akku 2200mAh
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitW217 W217CUKorvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut6-87-W217S-4D41 6-87-W217S-4DF1 W217BAT-3 W217BAT-6
In stock
- SKU
- CS-CLW217NB
47,95 €
Kuvaus / Clevo kannettavan tietokoneen W217 / W217CU yhteensopiva akku 2200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-CLW217NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157137 |
| Korvaa | W217BAT-3 / W217BAT-6 / 6-87-W217S-4D41 / 6-87-W217S-4DF1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 203.90 x 49.40 x 24.40mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review