Clevo kannettavan tietokoneen M810 / M810L yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen M810 / M810L yhteensopiva akku 3400mAh
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitM810 M810L M815 M815P M817Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut6-87-M810S-4ZC 6-87-M810S-4ZC1 6-87-M810S-4ZC2 6-87-M815S-42A 6-87-M817S-4ZC1 M810BAT-2 M810BAT-2(SCUD
In stock
- SKU
- CS-CLM810NB
44,95 €
Kuvaus / Clevo kannettavan tietokoneen M810 / M810L yhteensopiva akku 3400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-CLM810NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158165 |
| Korvaa | 6-87-M810S-4ZC / 6-87-M810S-4ZC1 / 6-87-M810S-4ZC2 / 6-87-M815S-42A / 6-87-M817S-4ZC1 / M810BAT-2 / M810BAT-2(SCUD |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 203.00 x 36.25 x 8.86mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review