Clevo kannettavan tietokoneen G508II / K590S yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen G508II / K590S yhteensopiva akku 5200mAh
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitG508II K590S K590S-I7 K790S K790S-i7 NEXOC NP6350 NP6370 P370em W350ET W350ETQ W350ST W355SS W355SSQ W355ST W355STQ W370ET W370SS XMG A522 XMG A523 XMG A722 XMG-A723Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut6-87-W370S-427 6-87-W370S-4271 6-87-W37ES-427 6-87-W37SS-427 W370BAT-3 W370BAT-8
In stock
- SKU
- CS-CLW350NB
53,95 €
Kuvaus / Clevo kannettavan tietokoneen G508II / K590S yhteensopiva akku 5200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-CLW350NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155430 |
| Korvaa | 6-87-W370S-427 / 6-87-W370S-4271 / 6-87-W37ES-427 / 6-87-W37SS-427 / W370BAT-3 / W370BAT-8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 143.50 x 94.00 x 23.15mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review