BenQ JoyBook R56, JoyBook S41, JoyBook S42, JoyBook R42, JoyBook C41 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
BenQ JoyBook R56, JoyBook S41, JoyBook S42, JoyBook R42, JoyBook C41 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
JoyBook R56 JoyBook S41 JoyBook S42 JoyBook R42 JoyBook C41 JoyBook C41ETämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:2C.20770.001 2C.20770.011 3UR18650F-2-QC-CH3 3UR18650F-2-QC-CH3A 3UR18650F-2-QC-CH3X 7813540000 7813570000 916C5820F 916C5840F BATSQU704 SQU-704 SQU-705 SQU-701 2C.20C30.001 916C7170F 916C5810F DHR504 EUP-P2-4-24
In stock
- SKU
- CS-BUS42NB
69,95 €
34,98 €
Kuvaus / BenQ JoyBook R56, JoyBook S41, JoyBook S42, JoyBook R42, JoyBook C41 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BUS42NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031871 |
| Mitat | 210.99 x 49.06 x 19.21mm |
| Korvaa | 2C.20770.001 / 7813540000 / 7813570000 / 916C5820F / 916C5840F / SQU-701 / 2C.20C30.001 / 916C7170F / 916C5810F / DHR504 / EUP-P2-4-24 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review