Asus W7J, M9J, W7SG, M9V, M9F, W7S, M9, M9A, W7, W7F akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus W7J, M9J, W7SG, M9V, M9F, W7S, M9, M9A, W7, W7F akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
W7J M9J W7SG M9V M9F W7S M9 M9A W7 W7FTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:A32-M9 A33-W7 A33-M9 A32-W7 90-NDT1B1000Z 90-NHQ2B2000 70-NHQ2B1000M 90-NDQ1B2000 90-NDQ1B1000 90-NDT1B2000Z 70-NDQ1B2000 90-NHQ2B1000 90-NHQ1B1000
In stock
- SKU
- CS-AUM9NB
59,95 €
Kuvaus / Asus W7J, M9J, W7SG, M9V, M9F, W7S, M9, M9A, W7, W7F akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUM9NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018087 |
| Mitat | 204.30 x 45.20 x 21.21mm |
| Korvaa | A32-M9 / A33-W7 / A33-M9 / A32-W7 / 90-NDT1B1000Z / 90-NHQ2B2000 / 70-NHQ2B1000M / 90-NDQ1B2000 / 90-NDQ1B1000 / 90-NDT1B2000Z / 70-NDQ1B2000 / 90-NHQ2B1000 / 90-NHQ1B1000 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review