Asus W3, W3A, W3N, W3V, W3000, W3000A, W3000V, W3J akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus W3, W3A, W3N, W3V, W3000, W3000A, W3000V, W3J akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
W3 W3A W3N W3V W3000 W3000A W3000V W3JTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:A42-W3 90-NCB1B2000 70-NCB1B1001M 90-NCB1B3000
In stock
- SKU
- CS-AUW3NB
59,95 €
Kuvaus / Asus W3, W3A, W3N, W3V, W3000, W3000A, W3000V, W3J akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUW3NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017523 |
| Mitat | 270.00 x 52.60 x 37.50 mm |
| Korvaa | A42-W3 / 90-NCB1B2000 / 70-NCB1B1001M / 90-NCB1B3000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review