Asus W1, W1G, W1Ga, W1Gc, W1N, W1Na, W1V, W1000, W1000G, W1000Ga, W1000Gc, W1000N, W1000Na, W1000V akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus W1, W1G, W1Ga, W1Gc, W1N, W1Na, W1V, W1000, W1000G, W1000Ga, W1000Gc, W1000N, W1000Na, W1000V akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
W1 W1G W1Ga W1Gc W1N W1Na W1V W1000 W1000G W1000Ga W1000Gc W1000N W1000Na W1000VTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:A42-W1 90-N901B1000
In stock
- SKU
- CS-AUW1NB
59,95 €
Kuvaus / Asus W1, W1G, W1Ga, W1Gc, W1N, W1Na, W1V, W1000, W1000G, W1000Ga, W1000Gc, W1000N, W1000Na, W1000V akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUW1NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017547 |
| Mitat | 270.00 x 45.00 x 20.00mm |
| Korvaa | A42-W1 / 90-N901B1000 |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review