Asus VivoBook S551L, VivoBook S551LA, VivoBook S551LB akku 4500 mAh
calcActive())">
Asus VivoBook S551L, VivoBook S551LA, VivoBook S551LB akku 4500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
VivoBook S551L VivoBook S551LA VivoBook S551LBTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:3ICP7/65/80 C31-S551
In stock
- SKU
- CS-AUS551NB
69,95 €
Kuvaus / Asus VivoBook S551L, VivoBook S551LA, VivoBook S551LB akku 4500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUS551NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093800 |
| Mitat | 209.56 x 109.38 x 9.70mm |
| Korvaa | C31-S551 / 3ICP7/65/80 / S551LB-CJ046H |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 49.95Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review