Asus VivoBook S451, VivoBook S451LA, VivoBook S451LB akku 5050 mAh
calcActive())">
Asus VivoBook S451, VivoBook S451LA, VivoBook S451LB akku 5050 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
VivoBook S451 VivoBook S451LA VivoBook S451LBTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:0B200-00530100 C21N1335
In stock
- SKU
- CS-AUS451NB
67,95 €
33,98 €
Kuvaus / Asus VivoBook S451, VivoBook S451LA, VivoBook S451LB akku 5050 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUS451NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098232 |
| Mitat | 196.70 x 82.50 x 9.15mm |
| Korvaa | C21N1335 / 0B200-00530100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5050mAh / 37.88Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review