Asus U500VZ, U500VZ-CN032H, UX51 akku 4750 mAh
calcActive())">
Asus U500VZ, U500VZ-CN032H, UX51 akku 4750 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
U500VZ U500VZ-CN032H UX51Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:C42-UX51
In stock
- SKU
- CS-AUX510NB
79,95 €
Kuvaus / Asus U500VZ, U500VZ-CN032H, UX51 akku 4750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUX510NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093756 |
| Mitat | 330.27 x 117.18 x 10.62mm |
| Korvaa | C42-UX51 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 70.3Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review