Asus R553LF, R553LN, R553LN-DM123H akku 4200 mAh
calcActive())">
Asus R553LF, R553LN, R553LN-DM123H akku 4200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
R553LF R553LN R553LN-DM123HTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:B31N1336
In stock
- SKU
- CS-AUR553NB
69,95 €
Kuvaus / Asus R553LF, R553LN, R553LN-DM123H akku 4200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUR553NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099321 |
| Mitat | 209.25 x 103.32 x 8.00 mm |
| Korvaa | B31N1336 / 0B200-00450100 / 0B200-00450400 / 0B200-00450500 / 0B200-00450600 / C31-S551 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review