Asus Q502L, Q502LA, Q502LA-BBI5T12 akku 4200 mAh
calcActive())">
Asus Q502L, Q502LA, Q502LA-BBI5T12 akku 4200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Q502L Q502LA Q502LA-BBI5T12Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:0B200-00960000 B41N1341
In stock
- SKU
- CS-AUQ502NB
79,95 €
Kuvaus / Asus Q502L, Q502LA, Q502LA-BBI5T12 akku 4200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUQ502NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108177 |
| Mitat | 200.40 x 196.85 x 6.82mm |
| Korvaa | B41N1341 / 0B200-00960000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 63.84Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Stocks
Write Your Own Review