Asus PU500C, PU500CA, PU500X3217CA akku 4000 mAh
calcActive())">
Asus PU500C, PU500CA, PU500X3217CA akku 4000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
PU500C PU500CA PU500X3217CATämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:C21-X502 C31-X502
In stock
- SKU
- CS-AUX502NB
79,95 €
Kuvaus / Asus PU500C, PU500CA, PU500X3217CA akku 4000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUX502NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078128 |
| Mitat | 304.10 x 77.07 x 7.94mm |
| Korvaa | C31-X502 / C21-X502 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 44.4Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review