Asus P24E, P24E-PX023V, P24E-PX023X akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus P24E, P24E-PX023V, P24E-PX023X akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
P24E P24E-PX023V P24E-PX023XTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:07G016JG1875 0B110-00130000 A31-U24
In stock
- SKU
- CS-AUU24HB
59,95 €
Kuvaus / Asus P24E, P24E-PX023V, P24E-PX023X akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUU24HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077787 |
| Mitat | 204.68 x 51.19 x 26.75mm |
| Korvaa | A31-U24 / A32-U24 / 07G016JG1875 / 0B110-00130000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review