Asus N550, N550J, N550X47JS akku 4000 mAh
calcActive())">
Asus N550, N550J, N550X47JS akku 4000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
N550 N550J N550X47JSTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:C41-N550
In stock
- SKU
- CS-AUN550NB
97,95 €
Kuvaus / Asus N550, N550J, N550X47JS akku 4000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUN550NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083344 |
| Mitat | 220.12 x 72.90 x 16.10mm |
| Korvaa | C41-N550 / 0B200-00390000 / 0B200-00390100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 60Wh |
| Jännite | 15 V |
Stocks
Write Your Own Review