Asus Lamborghini, V6, V6000, V6000V, V6V, VX1 akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus Lamborghini, V6, V6000, V6000V, V6V, VX1 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Lamborghini VX2 V6 V6000 V6000V V6V VX1Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:A42-V6 90-NAA1B1000 S2691061 90-NAA1B1000S2691061
In stock
- SKU
- CS-AUV6NB
59,95 €
Kuvaus / Asus Lamborghini, V6, V6000, V6000V, V6V, VX1 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUV6NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020172 |
| Mitat | 269.90 x 46.35 x 24.10mm |
| Korvaa | A42-V6 / 90-NAA1B1000 / S2691061 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review