Asus G750 Akku 4800 mAh
calcActive())">
Kuvaus / Asus G750 Akku 4800 mAh
Tarvikeakku asus mm. Asus G750 kannettavaan.
More Information
| SKU | CS-AUG750NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135913 |
| Mitat | 139.45 x 70.24 x 39.50mm |
| Korvaa | A42-G750 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 71.04Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review