Asus F3 akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus F3 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
R55Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:A32-F3 90-NI11B1000 90-NFY6B1000Z 90-NIA1B1000 SQU-503 916C4230F 916C-4230F 916C5110F 916C5280F LC.BTP01.003 261750 906C5040F 906C5050F 908C3500F 90NITLILD4SU1 916C4230F 916C5110F
916C5220F 916C5280F BATEL80L6 CBPIL44 GC020009Y00 GC020009Z00 GC02000AM00 ID6 SQU-528 BATSQU528
In stock
- SKU
- CS-AUF3NB
59,95 €
Kuvaus / Asus F3 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUF3NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022954 |
| Mitat | 205.40 x 54.29 x 20.20mm |
| Korvaa | A32-F3,90-NI11B1000,90-NFY6B1000Z,90-NIA1B1000,SQU-503,916C4230F,916C-4230F,916C5110F,916C5280F,LC.BTP01.003,261750,906C5040F,906C5050F,908C3500F,90NITLILD4SU1,916C4230F,916C5110F, 916C5220F,916C5280F,BATEL80L6,CBPIL44,GC020009Y00,GC020009Z00,GC02000AM00 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review