Asus F102BA-DF047H, F102BA-SH41T, VivoBook F102B akku 2940 mAh
calcActive())">
Asus F102BA-DF047H, F102BA-SH41T, VivoBook F102B akku 2940 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
F102BA-DF047H F102BA-SH41T VivoBook F102BTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:A31N1311 F102BA
In stock
- SKU
- CS-AUN1311NB
69,95 €
Kuvaus / Asus F102BA-DF047H, F102BA-SH41T, VivoBook F102B akku 2940 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUN1311NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106081 |
| Mitat | 219.42 x 40.20 x 18.63 mm |
| Korvaa | A31N1311 / F102BA / 0B110-00260100 / 0B110-00260000 / 0B110-00260200 / A31LM25 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2940mAh / 33.08Wh |
| Jännite | 11,25 V |
Stocks
Write Your Own Review