Asus Eee PC X101, Eee PC X101C, Eee PC X101CH akku 2200 mAh
calcActive())">
Asus Eee PC X101, Eee PC X101C, Eee PC X101CH akku 2200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC X101 Eee PC X101C Eee PC X101CHTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:0B110-00100000M-A1A1A-213-AJ1B 0B20-013K0AS A31-X101
In stock
- SKU
- CS-AUX101NT
59,95 €
Kuvaus / Asus Eee PC X101, Eee PC X101C, Eee PC X101CH akku 2200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUX101NT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072980 |
| Mitat | 202.20 x 33.32 x 20.30mm |
| Korvaa | A31-X101 / A32-X101 / X10L65H / 0B110-00100000M-A1A1A-213-AJ1B / 0B20-013K0AS |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 23.76Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review