Asus Eee PC S101, EPCS101-BPN003X akku 9800 mAh
calcActive())">
Asus Eee PC S101, EPCS101-BPN003X akku 9800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC S101 EPCS101-BPN003XTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:AP22-U1001 B2 YS1 890AAQ566970 07GO16003555M
In stock
- SKU
- CS-AUP22HB
79,95 €
39,98 €
Kuvaus / Asus Eee PC S101, EPCS101-BPN003X akku 9800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUP22HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025993 |
| Mitat | 238.44 x 67.46 x 20.45mm |
| Korvaa | AP22-U1001 / B2 / YS1 / 890AAQ566970 / 07GO16003555M / AP22-U100 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 9800mAh / 72.52Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review