Asus Eee PC 703, Eee PC 900 Eee PC 900HD, Eee PC 701SD, Eee PC 701SDX akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Asus Eee PC 703, Eee PC 900 Eee PC 900HD, Eee PC 701SD, Eee PC 701SDX akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC 703 Eee PC 900a Eee PC 900HA Eee PC 900HD Eee PC 900-BK010X Eee PC 900-BK041 Eee PC 900-W017 Eee PC 900-W012X Eee PC 900-W072X Eee PC 900-W047 Eee PC 900-BK039X Eee PC 900-BK028 Eee PC 701SD Eee PC 701SDXTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:AL22-703 SL22-900A SL22-703
In stock
- SKU
- CS-AUA7NT
53,95 €
Kuvaus / Asus Eee PC 703, Eee PC 900 Eee PC 900HD, Eee PC 701SD, Eee PC 701SDX akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUA7NT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025900 |
| Mitat | 138.90 x 42.30 x 19.60mm |
| Korvaa | AL22-703 / SL22-900A / SL22-703 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review