Asus Eee PC 701, Eee PC 701C, Eee PC 800, Eee PC 801, Eee PC 900, Eee PC 2G, Eee PC 4G, Asus Eee PC 8G akku 6600 mAh - Valkoinen
calcActive())">
Asus Eee PC 701, Eee PC 701C, Eee PC 800, Eee PC 801, Eee PC 900, Eee PC 2G, Eee PC 4G, Asus Eee PC 8G akku 6600 mAh - Valkoinen
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC 701 Eee PC 701C Eee PC 800 Eee PC 801 Eee PC 900 Eee PC 2G Surf/Linux Eee PC 2G Surf/XP (700X/RU) Eee PC 2G Linux Eee PC 2G Surf (256 RAM) Eee PC 4G Surf/Linux Eee PC 4G Linux Eee PC 4G XP Eee PC 4G - X Eee PC 4G (512 RAM) Eee PC 4G Surf(512 RAM) Eee PC 8G Surf Eee PC 8G Linux Asus Eee PC 8G XPTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:A22-700 7BOAAQ040493
In stock
- SKU
- CS-AUA2HB
59,95 €
Kuvaus / Asus Eee PC 701, Eee PC 701C, Eee PC 800, Eee PC 801, Eee PC 900, Eee PC 2G, Eee PC 4G, Asus Eee PC 8G akku 6600 mAh - Valkoinen
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUA2HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000686 |
| Mitat | 140.00 x 38.00 x 40.00mm |
| Korvaa | A22-700 / 7BOAAQ040493 / 90-OA001B1100 / A22-P701 / Eee PC P900 |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review