Asus Eee PC 1018P, Eee PC 1018PB, Eee PC 1018PD akku 5100 mAh
calcActive())">
Asus Eee PC 1018P, Eee PC 1018PB, Eee PC 1018PD akku 5100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC 1018P Eee PC 1018PB Eee PC 1018PDTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:70-OA282B1000 70-OA282B1200 90-OA281B1000Q
In stock
- SKU
- CS-AUP101NB
66,95 €
Kuvaus / Asus Eee PC 1018P, Eee PC 1018PB, Eee PC 1018PD akku 5100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUP101NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078135 |
| Mitat | 243.30 x 63.40 x 13.30mm |
| Korvaa | C22-1018 / 70-OA282B1000 / 70-OA282B1200 / 90-OA281B1000Q / C22-1018P |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 37.74Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review