Asus Eee PC 1008, Eee PC 1008KR, Eee PC 1008P akku 2900 mAh
calcActive())">
Asus Eee PC 1008, Eee PC 1008KR, Eee PC 1008P akku 2900 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC 1008 Eee PC 1008KR Eee PC 1008PTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:90-OA1P2B1000Q AP31-1008P AP32-1008P
In stock
- SKU
- CS-AUP108NB
59,95 €
Kuvaus / Asus Eee PC 1008, Eee PC 1008KR, Eee PC 1008P akku 2900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUP108NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082156 |
| Mitat | 241.00 x 61.93 x 11.90mm |
| Korvaa | AP31-1008P / AP32-1008P / 90-OA1P2B1000Q |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 31.76Wh |
| Jännite | 10,95 V |
Stocks
Write Your Own Review