Asus C300MA-DB01, Chromebook C300, Chromebook C300M akku 4200 mAh
calcActive())">
Asus C300MA-DB01, Chromebook C300, Chromebook C300M akku 4200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
C300MA-DB01 Chromebook C300 Chromebook C300MTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:0B200-01010000 B31N1346
In stock
- SKU
- CS-AUC300NB
89,95 €
Kuvaus / Asus C300MA-DB01, Chromebook C300, Chromebook C300M akku 4200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUC300NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105909 |
| Mitat | 268.58 x 105.47 x 6.60 mm |
| Korvaa | B31N1346 / 0B200-01010000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review