Asus C200MA-DS01, C200MA-KX003, Chromebook C200 akku 4200 mAh
calcActive())">
Asus C200MA-DS01, C200MA-KX003, Chromebook C200 akku 4200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
C200MA-DS01 C200MA-KX003 Chromebook C200Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:B31N1342 B31N1342 (3ICP7/60/82)
In stock
- SKU
- CS-AUC200NB
89,95 €
Kuvaus / Asus C200MA-DS01, C200MA-KX003, Chromebook C200 akku 4200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUC200NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105893 |
| Mitat | 265.42 x 86.24 x 6.61mm |
| Korvaa | B31N1342 / B31N1342 (3ICP7/60/82) |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review