Asus BU201, BU201L, BU201LA akku 4200 mAh
calcActive())">
Asus BU201, BU201L, BU201LA akku 4200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
BU201 BU201L BU201LATämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:B21N1404
In stock
- SKU
- CS-AUB201NB
79,95 €
Kuvaus / Asus BU201, BU201L, BU201LA akku 4200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUB201NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108276 |
| Mitat | 189.45 x 87.90 x 12.00 mm |
| Korvaa | B21N1404 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 31.92Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Stocks
Write Your Own Review