Asus B451JA-FA083G, Pro Advanced B451JA-XH52, Pro B451 akku 4200 mAh
calcActive())">
Asus B451JA-FA083G, Pro Advanced B451JA-XH52, Pro B451 akku 4200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
B451JA-FA083G Pro Advanced B451JA-XH52 Pro B451Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:0B200-01120000 B31N1407
In stock
- SKU
- CS-AUP451NB
89,95 €
Kuvaus / Asus B451JA-FA083G, Pro Advanced B451JA-XH52, Pro B451 akku 4200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUP451NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108269 |
| Mitat | 176.15 x 85.24 x 17.04 mm |
| Korvaa | B31N1407 / 0B200-01120000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review