Asus AsusPro Essential PU401LA, AsusPro PU401, AsusPro PU401LA akku 3950 mAh
calcActive())">
Asus AsusPro Essential PU401LA, AsusPro PU401, AsusPro PU401LA akku 3950 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
AsusPro Essential PU401LA AsusPro PU401 AsusPro PU401LATämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:0B200-00470000 C31N1303
In stock
- SKU
- CS-AUP401NB
79,95 €
Kuvaus / Asus AsusPro Essential PU401LA, AsusPro PU401, AsusPro PU401LA akku 3950 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUP401NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098690 |
| Mitat | 292.50 x 72.34 x 11.18mm |
| Korvaa | C31N1303 / 0B200-00470000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 43.85Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review