Asus AsusPro Essential PU301LA, AsusPro Essential PU301LA-RO06, AsusPro PU301 akku 3950 mAh
calcActive())">
Asus AsusPro Essential PU301LA, AsusPro Essential PU301LA-RO06, AsusPro PU301 akku 3950 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
AsusPro Essential PU301LA AsusPro Essential PU301LA-RO06 AsusPro PU301Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:0B200-00700000 C31N1318
In stock
- SKU
- CS-AUP301NB
79,95 €
Kuvaus / Asus AsusPro Essential PU301LA, AsusPro Essential PU301LA-RO06, AsusPro PU301 akku 3950 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUP301NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098683 |
| Mitat | 294.50 x 72.77 x 11.43 mm |
| Korvaa | C31N1318 / 0B200-00700000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 43.85Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review