Asus A2, A2000, A2000C, A2000D, A2000G, A2000H, A2000K, A2000L, A2000S, A2000T, A2508H, A2514H, A2534H, A254OH, A2C, A2D, A2G, A2H, A2K, A2L, A2S, A2T, A2500H, Z80, Z8000, Z8000H, Z82, A2000Lp, A2000S, A2400H akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus A2, A2000, A2000C, A2000D, A2000G, A2000H, A2000K, A2000L, A2000S, A2000T, A2508H, A2514H, A2534H, A254OH, A2C, A2D, A2G, A2H, A2K, A2L, A2S, A2T, A2500H, Z80, Z8000, Z8000H, Z82, A2000Lp, A2000S, A2400H akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
A2 A2000 A2000C A2000D A2000G A2000H A2000K A2000L A2000S A2000T A2508H A2514H A2534H A254OH A2C A2D A2G A2H A2K A2L A2S A2T A2500H Z80 Z8000 Z8000H Z82 A2000Lp A2000S A2400HTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:A42-A2 90-N7V1B1000 90-N7V1B1200 70-N7V1B3000
In stock
- SKU
- CS-AUA42
49,95 €
24,98 €
Kuvaus / Asus A2, A2000, A2000C, A2000D, A2000G, A2000H, A2000K, A2000L, A2000S, A2000T, A2508H, A2514H, A2534H, A254OH, A2C, A2D, A2G, A2H, A2K, A2L, A2S, A2T, A2500H, Z80, Z8000, Z8000H, Z82, A2000Lp, A2000S, A2400H akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUA42 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128012009 |
| Mitat | 267.8 x 49.45 x 22.45mm |
| Korvaa | A42-A2 / 90-N7V1B1000 / 90-N7V1B1200 / 70-N7V1B3000 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review