Apple MacBook Pro Core i7 15" 2016 2017 A1820 akku 6600 mAh
calcActive())">
Apple MacBook Pro Core i7 15" 2016 2017 A1820 akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
A1707 MacBook Pro "Core i7" 2.6 15" Touch/Late 2016 MacBook Pro "Core i7" 2.7 15" Touch/Late 2016 MacBook Pro "Core i7" 2.8 15" Touch/Mid-2017 MacBook Pro "Core i7" 2.9 15" Touch/Late 2016 MacBook Pro "Core i7" 2.9 15" Touch/Mid-2017 MacBook Pro "Core i7" 3.1 15" Touch/Mid-2017 Macbook Pro 15" 2016 Macbook Pro 15" 2017 MLH32CH/A MLH32LL/A MLH42CH/A MLH42LL/A MLW72CH/A MLW82CH/A MPTR2LL/A MPTT2LL/A MPTT2LL/A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:020-01728 A1820
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-AM1820NB
99,95 €
68,95 €
Kuvaus / Apple MacBook Pro Core i7 15" 2016 2017 A1820 akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AM1820NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138419 |
| Mitat | 315.00 x 104.50 x 8.00mm |
| Korvaa | A1820 / 020-01728 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 75.24Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
6 units available |
|---|
Write Your Own Review