Apple MacBook Pro 17" alumiini unibody akku 6600 mAh - Hopea
calcActive())">
Apple MacBook Pro 17" alumiini unibody akku 6600 mAh - Hopea
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
MacBook Pro 17" MA611B/A MacBook Pro 17" MA611J/A MacBook Pro 17" MA611LL/A MacBook Pro 17" MA092CH/A MacBook Pro 17" MA092LL/A MacBook Pro 17" MB166X/A MacBook Pro 17" MB166*/A MacBook Pro 17" MA897J/A MacBook Pro 17" MA611KH/A MacBook Pro 17" MA611 MacBook Pro 17" MA611*D/A MacBook Pro 17" MA092KH/A MacBook Pro 17" MA092X/A MacBook Pro 17" MA092 MacBook Pro 17" MB166B/A MacBook Pro 17" MB166LL/A MacBook Pro 17" MA897*/A MacBook Pro 17" MA611CH/A MacBook Pro 17" MA611X/A MacBook Pro 17" MA611*/A MacBook Pro 17" MA092TA/A MacBook Pro 17" MA092J/A MacBook Pro 17" A1151 MacBook Pro 17" MB166J/A MacBook Pro 17" MA897X/A MacBook Pro 17" MA897LL/ATämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:A1189 MA458J/A MA458G/A MA458 MA458/A
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-AM1189NB
49,95 €
40,95 €
Kuvaus / Apple MacBook Pro 17" alumiini unibody akku 6600 mAh - Hopea
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AM1189NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026532 |
| Mitat | 167.10 x 120.70 x 14.05mm |
| Korvaa | A1189 / MA458J/A / MA458G/A / MA458 / MA458/A |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review