Apple Macbook Pro 17" A1297 2011 Akku - 6900 mAh
calcActive())">
Apple Macbook Pro 17" A1297 2011 Akku - 6900 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
MacBook Pro 17 2011 MacBook Pro 17" MC226*/AMacBook Pro 17" MC226CH/A MacBook Pro 17" MC226J/AMacBook Pro 17" MC226LL/AMacBook Pro 17" MC226TA/AMacBook Pro 17" MC226ZP/AMC226*/AMC226CH/AMC226LL/AMC226TA/AMC226ZP/A
In stock
- SKU
- CS-AM1383NB
79,95 €
67,95 €
Kuvaus / Apple Macbook Pro 17" A1297 2011 Akku - 6900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AM1383NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079484 |
| Mitat | 279.40 x 102.11 x 13.15mm |
| Korvaa | A1297 / A1383 / 020-7149-A / 020-7149-A10 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6900mAh / 75.56Wh |
| Jännite | 10,95 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review