Apple MacBook Pro 15" alumiini unibody akku 4600 mAh - Hopea
calcActive())">
Apple MacBook Pro 15" alumiini unibody akku 4600 mAh - Hopea
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
MacBook Pro 15" A1286 MacBook Pro 15" Aluminum Unibody 2008 Version MacBook Pro 15" MB470*/A MacBook Pro 15" MB470CH/A MacBook Pro 15" MB470J/A MacBook Pro 15" MB470LL/A MacBook Pro 15" MB470X/A MacBook Pro 15" MB471*/A MacBook Pro 15" MB471CH/A MacBook Pro 15" MB471J/A MacBook Pro 15" MB471LL/A MacBook Pro 15" MB471X/A MacBook Pro 15" New VersionTämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:A1281 MB772 MB772*/A MB772J/A MB772LL/A
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-AM1281NB
79,95 €
69,95 €
Kuvaus / Apple MacBook Pro 15" alumiini unibody akku 4600 mAh - Hopea
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AM1281NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033653 |
| Mitat | 248.70 x 80.13 x 11.21mm |
| Korvaa | A1281 / MB772 / MB772*/A / MB772J/A / MB772LL/A / A1286 |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 49.68Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review