Apple MacBook Pro 15" 2018-2019 A1990 akku 7300mAh
calcActive())">
Apple MacBook Pro 15" 2018-2019 A1990 akku 7300mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
MacBook Pro 15 inch MV912LL/A*
MacBook Pro 15 inch TOUCH BAR A1990 2019
MacBook Pro 15 inch TOUCH BAR A1990 Mid-2018
MacBook Pro 15 inch TOUCH BAR A1990(EMC 3215)
MacBook Pro 15 inch TOUCH BAR A1990(EMC 3359)
MacBook Pro Core I7 2.2G 15 inch TOUCH 2018
MacBook Pro Core I7 2.6G 15 inch TOUCH 2019
MacBook Pro Core I7 2.6G 15 inch TOUCH/2018 VEGA
MacBook Pro Core I9 2.3G 15 inch TOUCH 2019
MacBook Pro Core I9 2.3G 15 inch TOUCH 2019 VEGA
MacBook Pro Core I9 2.4G 15 inch TOUCH 2019
MacBook Pro Core I9 2.9G 15 inch TOUCH 2018
MacBook Pro Core I9 2.9G 15 inch TOUCH 2018 VEGA
MR932LL/A*
MV902LL/A*
MV912LL/A*
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
020-02391
080-333-4000
820-01095
A1953
In stock
- SKU
- CS-AM1953NB
99,95 €
68,95 €
Kuvaus / Apple MacBook Pro 15" 2018-2019 A1990 akku 7300mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AM1953NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152446 |
| Mitat | 314.00 x 95.00 x 8.00mm |
| Korvaa | A1953 / 020-02391 / 080-333-4000 / 820-01095 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 83.22Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| hertsi-varasto | , |
2 units available |
Write Your Own Review