Apple MacBook Pro 13.3 2016 Retina A1708 / A1713 akku 4700 mAh
calcActive())">
Apple MacBook Pro 13.3 2016 Retina A1708 / A1713 akku 4700 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
MacBook Pro 13.3 Pro 13.3 Late 2016 MLL42CH/A MLUQ2CH/A MacBook Pro 13.3 2016 Retina MacBook Pro 13 (MPXW2CH/A) A1708 MacBook Pro(MPXT2CH/A) MacBook Pro 13 A1708(Late 2016) MacBook Pro(MPXQ2CH/A) MacBook Pro(MPXV2CH/A) Macbook Pro 13 2016 MacBook Pro 13
In stock
- SKU
- CS-AM1713NB
89,95 €
56,95 €
Kuvaus / Apple MacBook Pro 13.3 2016 Retina A1708 / A1713 akku 4700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AM1713NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126379 |
| Mitat | 288.80 x 106.10 x 4.70mm |
| Korvaa | A1713 / 0-00946 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 52.17Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review