Apple Macbook Pro 13" 2018 A1964 / A1989 akku 5050mAh
calcActive())">
Apple Macbook Pro 13" 2018 A1964 / A1989 akku 5050mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
MacBook Pro 2.3 GHZ Core I5(I5-8259U) A1989(EMC 3214)
MacBook Pro 2.7 GHZ Core I7(I7-8559U) A1989(EMC 3214)
MacBook Pro Core I5 2.3 13 inch TOUCH(Mid-2018)
MacBook Pro Core I7 2.7 13 inch TOUCH(Mid-2018)
MR9Q2LL/A
MR9Q2LL/A*
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
A1964
A1989
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-AM1946NB
99,95 €
72,95 €
Kuvaus / Apple Macbook Pro 13" 2018 A1964 / A1989 akku 5050mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AM1946NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152439 |
| Mitat | 249.94 x 110.75 x 6.80mm |
| Korvaa | A1964 / A1989 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 5050mAh / 57.57Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review