Apple Macbook Air 11" A1370 A1465 akku 4680mAh / 34.16Wh mAh - 2011 / 2012
calcActive())">
Apple Macbook Air 11" A1370 A1465 akku 4680mAh / 34.16Wh mAh - 2011 / 2012
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
Macbook Air 11" A1370 Macbook Air 11.6" 2011 Macbook Air 11.6" A1370 Macbook Air 11.6" MC965 Macbook Air 11.6" MC506LL/A Macbook Air 11.6" MC965LL/A Macbook Air 11.6" MC968LL/A Macbook Air 11.6" MC969LL/A Macbook Air 11.6" BH302LL/ATämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:A1406 A1370 020-7376-A BH302LL/A 2ICP4/46/66-1 2ICP4/72/56-1 2ICP4/55/81-1 661-6068
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-AM1370NB
79,95 €
Kuvaus / Apple Macbook Air 11" A1370 A1465 akku 4680mAh / 34.16Wh mAh - 2011 / 2012
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.
30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
More Information
| SKU | CS-AM1370NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071266 |
| Mitat | 285.00 x 112.00 x 6.30mm |
| Korvaa | A1406 / A1370 / 020-7376-A / BH302LL/A / 2ICP4/46/66-1 / 2ICP4/72/56-1 / 2ICP4/55/81-1 / 661-6068 / 661-5736 / 020-6920-A 01 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4680mAh / 34.16Wh |
| Jännite | 7,3 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
4 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review